Magia i uroki miłosne 2022-12-01
Cały kraj / Internet

W ostatnich latach coraz więcej osób otwiera się na ezoteryką białą magię i potencjał, który mogą ze sobą nieść zaklęcia i magiczne rytuały. Trudno się dziwić: im więcej w nas niepewności, lęku o rzeczywistość, tym bardziej jesteśmy podatni i podatne na rozwiązania, które do tej pory wydawały się absurdalne (magia miłosna) czy (spętanie miłosne). Nawet jeśli nie odmienią naszego losu, to przez chwilę pozwalają nam odzyskać poczucie kontroli, zapanować nad obawami, ukierunkować energię do działania. A jeśli to poprawi nam samopoczucie i pomoże przejść przez trudności, to dlaczego by nie spróbować? W końcu – jak głosi słynny cytat, niewłaściwie przypisywany Albertowi Einsteinowi – „szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”. Uroki miłosne odczynianie to działa to zmiana energii i karmy które są w nas.

Magiczne obrzędy znane jako rytuały miłosne przestały być zaklęciami rzucanymi wstydliwie w zaciszu czterech ścian. Magia miłosna ponownie wyszła na światło dzienne, a grono jej zwolenników stale się powiększa. Czy (rytuał miłosny) naprawdę może być sposobem na znalezienie odpowiedniego partnera? Sprawdź, czym jest magia i kiedy warto skorzystać ze wsparcia wróżki. Zaawansowana magia miłosna, remedium na kłopoty sercowe, sposób na odnalezienie odpowiedniego partnera i powodzenie w miłości. To właśnie rytuał egipski, czyli wywodzący się jeszcze ze starożytnego Egiptu magiczny rytuał doskonale radzący sobie z problemami, które dotąd wydawały się być nie do pokonania! Od niepamiętnych czasów miłość i chęć zaskarbienia sobie sympatii obiektu westchnień były motorem napędowym działań kobiet i mężczyzn. To zarówno (magia rytualna i magia miłosna). Nic więc w tym dziwnego, że gdy budowanie pozytywnych relacji i zaufania pomiędzy dwoma osobami nie zawsze było możliwe, zwracano się ku siłom wyższym poprzez pośredników, np. czarownice (wiedźmy, guślarki) oraz czarowników, którzy mieli je reprezentować.

(Magia miłosna) to tajemnicza siła, której nie można zignorować. Energia astralna otacza każdego z nas, a ukierunkowana we właściwy sposób wpływa na nasze losy.

Rytuały miłosne wykorzystują jej potencjał poprzez działania energetyczne – prace, które pozwalają odnaleźć szczęście w miłości. Energia (magia miłosna) przesłana do wybranej osoby ma na celu wzbudzenie w niej pozytywnych odczuć i podsunięcie wskazówek, co do dalszego działania. Taki proces wymaga czasu i zaangażowania, jednak efekty zadziwiają – energia pozwala nawiązać nić porozumienia, która z czasem zmienia się w szczere uczucie. Jak działają popularne rytuały miłosne? Jaka powinna być wróżka? Przekonaj się, co się stanie, jeśli szukając powodzenia w miłości wybierzesz rytuały miłosne!.

Mimo wielu negatywnych opinii o urokach w kulturze Islamu jest jedna potężna forma, to Kala Jadu. Często nie bez przyczyny porównywana do voodoo, co czyni że jest traktowana jako czarna magia. Czary te jednak są rodzajem technik magicznych stosowanych w złych intencjach lub opartych na wierze w możliwość odwoływania się do złej części sił demonicznych. Czarna magia istnieje naprawdę i wymaga współpracy z dżinnami (demonami i duchami). Mimo zakazów wynikających z islamu, szczególnie na wsi i małych miastach stosuje się różne praktyki magiczne. W islamie wierzymy w istnienie Dżinów, których istnienie zostało opisane w Koranie. To Dżiny przekazują im wszelkie informacje jaka klątwa została rzucona (złorzeczenie) co było do tego użyte, gdzie się to znajduje, po czym niszczą wszelkie rekwizyty. Jako dedżel mogę też zauroczyć jakiegoś młodzieńca i sprawić, aby zainteresował się konkretną dziewczyną. Do innych technik należy fatwa.

Ocena: 0
Wyświetleń: 40 Dodał(a): ezoteryka


Komentarze
Inne propozycje